נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים העלתה לאוויר באגד מערכת ERP SAP S/4HANA חדשה

מלם תים, קבוצת ה-IT והאינטגרציה, סיימה בהצלחה פרויקט גדול בחברת אגד ובחברות הבת שלה: תבל, מפעילת הקו האדום ברכבת הקלה, ואגד הסעים ותיירות. במסגרת הפרויקט עלתה לאוויר מערכת ERP חדשה, S\4 HANA, על גבי AWS.

הפרויקט ארך שנה וחצי והסתיים בסוף דצמבר 2022, תוך עמידה בלוחות הזמנים. זהו פרויקט מורכב, אשר מהווה את אחד הפרויקטים הגדולים ביותר שעלו לאוויר בארץ בשנים האחרונות. היקף ההתקשרות עם מלם תים כ-20 מיליון שקל.

שדרוג לניהול שרשרת הפעילות של אגד

המערכת מסייעת בניהול שרשרת הפעילות של אגד ב-21 סניפי ניהול תנועה, 16 מוסכים בפריסה ארצית, מפעל לשיפוץ חלפים ומרלו”ג, וכוללת את המודולים: רכש ומלאי, ניהול מחסנים, ייצור, מכירות, אחזקה, ניהול צי רכב, פיננסים, בקרה, תמחיר ורווחיות. כל זאת תוך יישום מסכים ייעודיים שפותחו ב-UI5 על ידי חברת אלטרנו (Alterno) מבית מלם תים, השמים דגש על חוויית משתמש. הפרויקט כלל מאות ממשקים והסבות.

נינה גיספאן, מנהלת מערכות מידע באגד.

נינה גיספאן, מנהלת מערכות מידע באגד. צילום: יח”צ

נינה גיספאן, מנהלת מערכות מידע באגד: “אנו שמחים על סיומו המוצלח של הפרויקט החשוב מאוד מבחינתנו, תוך עמידה בלוחות הזמנים, במסגרתו הועלתה לאוויר מערכת ERP SAP S/4 HANA חדשנית ומתקדמת, המותאמת לצרכי הארגון. המערכת מהווה פלטפורמה לצמיחה עסקית והתייעלות תפעולית שבאה לידי ביטוי בניהול מלא של שרשרת האספקה, תוך זמינות ושקיפות מידע בזמן אמת, עם כלים לתכנון בקרה לוגיסטית ופיננסית והנגשת מידע לצורך קבלת החלטות עסקיות מיטביות ומבוססות דטה.

הצלחת הפרויקט היא פועל יוצא של עבודה קשה, מסירות ומחויבות מצד אנשים רבים שהיו מעורבים בו. מלם תים, אשר נבחרה כחברה המיישמת, ניהלה והובילה יישום איכותי, תוך שהיא מעמידה לרשותנו צוות מקצועי ומנוסה ביותר. אין ספק שהשותפות ביננו הוכיחה את עצמה ואני מרוצה מאוד מהתוצאה”.

עינת זרמי, סמנכ”לית יישומים במלם תים: “חברת מלם תים גאה להיות שותפה של אגד בעלייה לאוויר המוצלחת של הפרויקט הטכנולוגי המורכב ורחב ההיקף, אותו ניהלה אגד מצידה במקצועיות רבה. ביישום שולבו טכנולוגיות ממשק משתמש חדשניות, הכוללות גישה ממכשירים ניידים, וכן אפשרות לקבלת מידע וביצוע ניתוח נתונים בזמן אמת. אנו בטוחים שהפרויקט יצעיד את אגד קדימה מבחינה טכנולוגית, תוך ייעול תהליכי העבודה, שיפור יכולת הניהול, תחזיות ומלאים, וכן שדרוג יכולות הבקרה של הארגון”.

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם