נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-company

eType. מערכות דיגיטליות מתקדמות להקלטה והכתבה

חברת eType עוסקת בפיתוח ובשיווק של מערכות דיגיטליות מתקדמות להקלטה והכתבה. eType  הינה החברה המובילה בטכנולוגיית עיבוד שמע לטקסט. כל צרכי התמלול תחת גג אחד – שרותי תמלול / תרגום, טכנולוגיה פורצת דרך ליצירת תמלול מיידי ופתרונות מלאים.

eType הינה החברה הגדולה בארץ לשרותי תמלול מאפשרת תמלול במהירות גבוהה ואיכותית. ל eType שנים של ניסיון במתן שירותי תמלול / תרגום באיכות הגבוהה ביותר, גם לטקסטים הדורשים סיווג בטחוני.

החברה שמה לה למטרה לספק מוצרים טכנולוגיים ושירותים על מנת ליצור מאגרי מידע יעילים בשוק הישראלי והבינ”ל. לצורך ייעול השירות והוזלת עלויותיו, החברה ביצעה השקעות עצומות בפיתוח וביישום פתרונות תמלול אוטומטי, המתבססים על מנוע זיהוי הדיבור המדויק ביותר בישראל.

 • מערכת תמלול אוטומטי

  זיהוי דיבור אוטומטי הינה טכנולוגיה שצברה תאוצה בשנים האחרונות, הודות לשירותים כגון סירי, אלקסה ודומיהם. מערכת התמלול האוטומטי בה משתמשת eType כיום היא מהמתקדמות בעולם- מבוססת רשתות נוירונים, המאפשרות למערכת ללמוד ולשפר את ביצועיה מיום ליום.
 • אנליזה

  שרות נוסף בeType הוא ניתוח טקסט. בעזרת הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו אנו יכולים לספק לך, בנוסף לתמלול גם ניתוח מטהדאטה על השיחה – הפרדת דוברים, מדידת זמן שיחה של כל אחד מהדוברים, איתור מילות מפתח ועוד.
 • פרוטוקול מלא

  תמיכה גם בקבצי קול באיכות נמוכה -בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של eType ניתן לנקות את קובץ הקול ולספק תמלול / תרגום איכותי ומדוייק. על כל קובץ פרוטוקול מלא עוברים לפחות שני מתמללים / מתרגמים להבטחת שרות אמין ומהיר.
  הטקסט מסונכרן לקובץ המדיה המקורי וניתן לבצע חיפוש בטקסט ולהגיע לנקודה המתאימה באודיו / וידאו בלחיצת כפתור.
למידע נוסף אודות eType:

  כתובתהסיבים 18 פתח תקווה
  טלפון1-700-70-23-23
  פקס03-9223490
  youtube-icon linkedin-icon