נגישות
[wpa_toolbar]
שפות

Salesforce

Salesforce, המובילה העולמית בתחום ה-CRM, מסייעת לחברות להתחבר ללקוחותיהן בדרכים חדשות וחכמות. במשך שנים רבות Salesforce מככבת בדוחות גרטנר כמובילה בתחומה, וכל זאת בזכות החזון, היכולות הפונקציונליות וחווית לקוח. אנו מציעים ניסיון עשיר ביישום מערכות Salesforce CRM הכולל יישומים מוצלחים במאות פרויקטים. הצוות שלנו כולל מיישמים, מנתחי מערכות ותכנתים, ובעזרתו אנו מספקים פתרונות גמישים, מהירים ואיכותיים לכל אתגר העומד בפנינו ולכל סוגי הלקוחות: החל מלקוחות SMB ועד ללקוחות Enterprise.

פתרונות ייחודיים של Salesforce לעמותות – חברת Salesforce מעניקה עשרה רישיונות חינם לעמותות במסגרת תכנית פילנתרופיה תאגידית. לנו ניסיון מצטבר של שנים רבות בעבודה עם עמותות ואנו מציעים מגוון פתרונות: החל מהפתרונות המובנים בסיילספורס וכלה בפתרונות ייחודיים. כל הפתרונות שאנו מציעים מותאמים לעמותות.

תחומי פתרונות נוספים שאנו מציעים לכל המגזרים:

  • Sales Cloud ענן המכירות מספק את הכוח לצוותי המכירות שלכם. הגדלת הפריון, שמירה על Pipeline מוצק וניהול המכירה על פי שלבים מוגדרים מראש לעבר זכיה. שמירת פרטי הלקוחות שלך במקום אחד, תובנות ואף התראות חכמות לגביהם.
  • Service Cloud – ענן השירות והתמיכה עוזר לשמור על הלקוחות שלך מאושרים ועל מקצועיות צוות התמיכה. הלקוחות יכולים לקבוע את הכלי המועדף עליהם לתקשורת: בדוא”ל, בטלפון, במדיה חברתית, בקהילות מקוונות או בצ’אט באינטרנט בזמן אמת. כל זאת בשילוב עם שולחן עבודה (Console) קל לשימוש, מאפשר לנהל את צוות התמיכה ברמה גבוהה תוך מתן חווית שירות יוצאת דופן.
  • Marketing Cloud ענן השיווק היא פלטפורמה מורכבת המסייעת לך להגיע ללקוחות בזמן הנכון, עם המסר הנכון ובדרך הנכונה. הקשר עם הלקוחות נוצר באמצעות דוא”ל, הודעות סלולרי, פרסום דיגיטלי, תוכן האתר ומדיה חברתית.
  • Commerce Cloud ענן זה מספק חווית לקוח של 1 ל-1 דרך הרשת, אפליקציות חברתיות, נייד, חנות ועוד. משיפור חווית הקניות ועד להגשמת שירות לקוחות באמצעות אינטליגנציה ניבוי מובנית.
  • Community Cloud ענן זה הוא המקום המצוין להתחבר עם האנשים שסביבך. בין אם זה נקרא פורטל, פורום עזרה, אתר תמיכה, מרכז משאבי אנוש או משהו אחר, קהילה מקוונת היא המקום להתחבר עם אותם אנשים (לקוחות, שותפים ועובדים) בדרך חדשה ושונה.
  • Platform מאפשר בנייה, ניהול ואופטימיזציה של אפליקציות תוך שימוש בטכנולוגיה של Salesforce .
  • מודולים ייחודיים שפותחו בעזרת הצוות שלנו – מודול דיוור SMS, מודול סליקת כרטיסי אשראי, מודול הפקת מסמכים חשבונאיים, מודול עדכון שערי מטבע חוץ, מודול אימות מספרי חשבון בנק, מודול ניהול אירועים ופרויקטים (כולל ניהול נוכחות), מודול דיווח שעות פרויקטלי. מודולים אילו זמינים לשימוש באינטגרציה מלאה לסביבת ה-Salesforce .
  • Click & Sync– חבילת אינטגרציה מ-Salesforce למערכות ERP שונות. מאפשרת שיפור ואטוטמציה של תהליכי עבודה בארגון.

הפתרונות הנ”ל ועוד נוספים שלא צוינו כאן פועלים לרוחב התעשיות שונות. בעזרת הסיילספורס נוכל להיענות לאתגרים הספציפיים של התעשייה שלך. לספק מוצר שיעלה מעבר לציפיות הלקוחות שלך ולהפוך כל היבט של העסק שלך לתהליכים מובנים מבוססי Salesforce .