נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Communications-and-Cyber

סייבר ותקשורת

ככל שאנו נשענים יותר על יישומים מורכבים וכוללים, תחום אבטחת המידע הופך להיות מצד אחד מורכב יותר ומצד שני יותר קריטי לארגון. כבר לא מדובר על יישום כלי אבטחה כזה או אחר אלא על אסטרטגיה הוליסטית לאבטחת כלל נכסי המחשוב של הארגון – הן בחדרי המחשב של הארגון והן בעננים ציבוריים.  כמו כן, לרוב הארגונים קיימים ממשקים הדדיים בין מערכות המידע שלהם לבין ארגונים ואנשים אחרים.  זאת אומרת שההגנה חייבת להתחשב גם במרחב אשר מעבר לגבול סביב מערכות המחשב.

במערכות תעשייתיות, המחשוב גם קשור באופן אינטימי לתהליכי הייצור. לכן, נדרש פתרון כוללני המגן את כל שכבות המחשוב מכל איום אפשרי. האסטרטגיה של Zero Trust דורשת כלים לאימות משתמשים, מערכות וממשקים. מלם תים מפתחת מגוון מערכות תכנה מורכבות ומבינה את החשיבות באבטחה וסייבר ברמה שתוארה לעיל.

חטיבת הסייבר של מלם תים מייצגת ומיישמת עשרות פלטפורמות ומוצרי אבטחה כאשר ביחד, ניתן לייצר מנגנון אבטחה הוליסטי וכולל אשר משתלבים עם מערכות Security Information and Event Management)  SIEM) לשליטה ובקרה על כל אירועי האבטחה בארגון.

הפתרונות שלנו.

EDR

פלטפורמת הגנה המשמשת כמעטפת אבטחת מידע

Siem SOC- ניטור וזיהוי אירועי אבטחה

מרכז בקרה המספק הגנת סייבר באמצעות שימוש בכלים מתקדמים אשר מזהים מתקפות סייבר.

סייבר- פתרונות ושירותים

הספקת מגוון פתרונות טכנולוגים, והצגת גישה ייחודית להגנה מפני איומי הסייבר המתקדמים

תקשורת

התמחות בתכנון ויישום מערכי תקשורת מתקדמים

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO